Historie firmy

Společnost byla založena 18.11.1993 společenskou smlouvou. V obchodním rejstříku byla zapsána pod názvem Stavofin s.r.o. , dne 18.02.1994. Při vzniku společnosti byly jako předmět podnikání uvedeny tyto činnosti:

  1. vodoinstalatérství
  2. inženýrská činnost
  3. poradenství v oboru stavebnictví
  4. koupě zboží za účelem jeho prodeje a jeho prodej

V uplynulých letech 1994 a 1995 se firma zabývala především vodoinstalačními pracemi a stavebnictvím, na které navazovalo poradenství a zpracování různých projektů. Firma zaměstnávala v průměru 20 zaměstnanců. Převážně se jednalo o zedníky, pomocné dělníky a vodoinstalatéry. Činnosti firmy se zde vzájemně slučovaly a doplňovaly. Důležitou součástí byla také prodejna vodoinstalačních materiálů, kterou firma vlastnila a provozovala. Firma pracovala jako jeden výborný tým a měla mnoho zakázek na celém území České republiky.

V roce 1996 se společníci začali zaměřovat převážně na obchodní činnost, která se stává hlavním předmětem podnikání. Postupné zvyšování druhů a množství stavebních materiálů vedlo k tomu, že společníci začali uvažovat o zvětšení skladových prostor, neboť nynější se stávaly nedostačujícími. Proto firma v roce 1996 přesídlila do města Králíky. Zde má k dispozici nemovistost, která se skládá z pozemků, ze skladových prostor, z administrativních budov a garáží. Tento objekt je velmi vhodný pro další podnikatelskou činnost firmy.

Úspěšná podnikatelská činnost firmy v uplynulých letech vedla k tomu, že firma byla schopna celý objekt od města Králíky zakoupit a tím tak založit provozovnu firmy, kde sídlí dodnes. Firma Stavofin s.r.o. poskytovala tyto práce:

  • stavba rodinných domů
  • drobné stavební práce
  • zemní práce strojem CAT 428
  • pokládka zámkové dlažby
  • půdní vestavby (sádrokartonářské práce)

Firma nadále provozuje velmi dobře zásobenou prodejnu stavebního a vodoinstalačního materiálu. Firma Stavofin s.r.o. také poskytuje rozvoz zboží do okolních obcí a měst.

V roce 2002 se firma Stavofin s.r.o. stala provozovatelem Technických služeb pro obec Červená Voda. Zajišťovala tak péči o stávající zeleň v obci, výsadbu nové, celkovou čistotu obce a odvoz domovního odpadu. Za tímto účelem zakoupila další mechanizaci pro zkvalitnění těchto služeb v obci a následné spokojenosti jejích obyvatel.

V roce 2016 byla stavební činnost zrušena a nadále provozujeme prodejnu stavebního materiálu.

Otevírací doba prodejny

Pondělí07:00 - 16:00
Úterý07:00 - 16:00
Středa07:00 - 16:00
Čtvrtek07:00 - 16:00
Pátek07:00 - 16:00
Sobota08:00 - 11:00
Polední pauza11:30 - 12:30

Výstava koupelen

V areálu naší prodejny se nachází unikátní výstava koupelen. Neváhejte a přijďte se k nám podívat.